Hakkımızda - desteklazim.com

İster Müşteri Bul, İster İş Ara

Desteklazım Hakkında


desteklazim.com Türkiye’ nin en kaliteli ve en uygun hizmet arama sitesi amacı ile kurulmuş e-hizmet sitesidir. Bunun yanında işçi lazım hizmetimizle Türkiye’mizin işsizlik sorununu bitirme projesi ile faaliyete sunulmuştur.

Aradığınız taşımacı, oto tamirci, kaportacı, oto lastikçi, çekici, sucu, elektrikçi, boyacı, telefoncu, bilgisayarcı, temizlikçi, bakıcı, fotoğrafçı, gelinlikçi, pastacı, özel eğitmen, eğitim merkezi, eğitim kursu, diyetisyen, psikiyatrist, çocuk doktoru, saç ekim merkezi, diyaliz merkezi, terzi, ayakkabıcı, veteriner, pet kuaförü, hayvan eğitmeni, hayvan bakıcısı, turizm firması, turizm rehberi, dinlenme tesisi, vize başvuru merkezi ve daha binlerce aklınıza gelen ne varsa hayatınızın her anında bütün bu hizmetleri amcanıza, dayınıza, arkadaş, eş ve dosta sormadan tek bir merkezde geniş hizmet ağımızla sizlere bulmak istiyoruz.

Bu amaç doğrultusunda hizmete kolay ve maliyetsiz ulaşılma imkânı sağlamaktayız. Form doldurmadan mail gönderilmeden aradığınız hizmeti aracı kılmadan şeffaf olarak hizmet vermekteyiz.

Sürekli harcama bağımlılığı olan bir anlayış yerine, haklı bir rekabet ile kaliteli hizmete ulaşılarak israfın önüne geçilmesini ve iş arayanlar kategorimizle de işsizliği bitirmeyi hedeflemekteyiz.

Sizin hangi desteğe ihtiyacınız vardı?

desteklazimlogo